Vēsture

Give & Get ideja piedzima kādā klusēšanas meditāciju retrītā 2010. gada nogalē, taču iedvesmas liesmu iededza Arturs, draugs - pasaules ceļotājs un viņa stāsts par viesošanos kādā Austrālijas brīvdabas festivālā- ar nosaukumu Confest. Festivāla ideja ir apvienot visdažādākos cilvēkus kopīgas radīšanas notikumā, kur ikviens dalībnieks ir brīvprātīgais un ikviens vada kādu meistarklasi. Otra iedvesma bija deju festivāli un fantastiskā sajūta pēc meistarklasēm, kad darot to, ko mīli biji pārguris, taču tik piepildīts, brīvs un laimīgs, ka nekas cits, šķiet, nebija vairs vajadzīgs - tas radīja pārliecību par to, ka mēs varam svinēt un radīt svētkus arī bez apreibinošām vielām- atvērties un justies piederīgam palīdz arī patiesa dalīšanās tajā, ko protam un mīlam darīt visvairāk. 

Tā nu 2010. gada nogalē Agnese pilnā aizrautībā, bez jebkādas iepriekšējas pieredzes lielu pasākumu rīkošanā, kontaktiem un naudas-  tik vien kā ar tīru misijas apziņu un ticību tam, ko dara, ķērās klāt pirmā pasākuma rīkošanai.

 

"Tik daudz grūtību un brīnumu, cik pirmajā festivāla gadā, es savā dzīvē piedzīvoju pirmoreiz", saka festivāla idejas mamma. 

Festivāla pamatideja bija noformulēta, taču būtība, koncepts un doma formulējās un veidojās organizēšanas procesa laikā un turpina pilnveidoties vēl šodien.