Sirdsgudrības darbnīca

„Give & Get" SIRDSGUDRĪBAS DARBNĪCA ir vieta, kur: 

  • domā par došanu, nevis ņemšanu;
  • satiekas radošie, prasmīgie un draudzīgie;
  • savā pieredzē un prasmēs dalās sava sirdsdarba darītāji;

 

Give & Get ir dabai un cilvēcei draudzīga, izglītojoši izklaidējoša un iedvesmu atraisoša platforma jeb projekts, kura ietvaros notiek dažādi pilnveidojojoši, iglītojoši, iedvesmojoši uz labdarību vērsti pasākumi. Give&Get mērķis ir atmodināt cilvēkos apziņu, ka katram ir iespēja radīt un īstenot ap sevi visu, ko vēlamies- piepildīt sapņus, uzlabot, dziedināt un pilnveidot sevi, ģimeni, vidi, valsti un pat visu pasauli! Ir tikai jāizzina savi talanti un jāsāk tie īstenot!

Give & Get ir radošs. Viss sākās ar festivālu, kas notika piecus gadus no 2011. līdz 2015. gadam  un šogad, ieejot savā septītajā gadā tas ir izvērties par veselu pasākumu ciklu un aktivitāšu kopumu, kas vērsts uz sabiedrības pilnveidošanos un labdarību. Gatavojoties regulārajiem pasākumiem, tiekamies iepazīšanās notikumos un iekārtošanas nometnēs, bet centrālajos pasākumos tematiski sadalītās zonās notiek koncerti, meistarklases, diskusijas un radošas nodarbības, kas ļauj ikvienam cilvēkam pamodināt sevī snaudošo radošumu.

Give & Get ir atvērts. Ikviens, kuru uzrunā organizācijas idejas, tiek aicināts iesaistīties pasākumu tapšanā - vadot meistarklases, piedaloties organizēšanā, ieskaņas pasākumos, veicot brīvprātīgo darbus, ziedojot vai vienkārši piedaloties ar savu klātbūtni.

Give & Get ir citādāks. Pasākumi tiek organizēti, balstoties uz cilvēku entuziasmu, brīvprātīgo darbu un labdarību. Atšķirībā no citiem pasākumiem, šeit nenotiek pirkšana un pārdošana, netiek tirgots alkohols vai citas apreibinošas vielas, un tiek nodrošināta tikai veģetāra ēdināšana.

Give & Get vērtības:

  • Dari to, ko tu mīli;
  • Māju sajūta;
  • Dažādu kultūru izglītjošā un sociālā sadarbība un sinerģija;
  • Veselīgs dzīvesveids;                                                                                                         

 

 Šī gada galvenā vērtība un tēma- KĀ IZMANTOT RESURSUS EKOLOĢISKI UN EFEKTĪVI- RECYCLING JEB OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE. 

Mēs ticam - gan dzīvot, gan atpūsties var s a v ā d ā k !