Ziedo


Tā kā galvenā festivāla ideja ir balstīta uz draudzīgumu, brīvprātīgu vēlmi dalīties un atbalstīt, katrs pats varēs izvēlēties enerģijas apmaiņas veidu, kuru izmantot ieejas biļetes un aproces iegūšanai Give & Get festivālā:

    • Enerģijas apmaiņa ziedojuma formātā ar iespēju iegādāties biļeti Biļešu Servisa kasēs, izvēloties ziedojuma summu 10, 20 vai 30 EUR vērtībā. Būs iespēja veikt ziedojumu arī uz vietas pašā pasākumā. Vai arī pārskaitot paša izvēlētu ziedojuma summas apjomu uz biedrības Give and Get kontu: LV61HABA0551030828332, kā ieejas biļeti uzrādot maksājuma izdruku. 
    • Brīvprātīgā palīdzība - iespēja iesaistīties organizatoriskajā un tapšanas procesā, kā arī pasākuma norises laikā iepriekš piesakoties un rakstot uz e-pastu giveandget.agnese@gmail.com. 
    • Iespēja ziedot vai aizdot festivālam noderīgas lietas, iepriekš piesakoties un rakstot uz e-pastu giveandget.donate@gmail.com.
    • Iespēja ziedot saimniecībā noderīgas lietas, mantas, drēbes vai jebko, kas varētu būt dzīvei noderīgs. Šīs mantas nonāks labdarības organizācijas paspārnē un tiks nogādātas tiem, kam tās varētu noderēt vairāk. Ziedojumus piesaki iepriekš  rakstot uz e-pastu giveandget.donate@gmail.com
  • Iespēja no sirds pašam kaut ko izgatavot, uztamborēt, izveidot vai kā citādi radoši izpausties un pieteikt savu radīto vai iecerēto darbiņu, vides objektu, radošo projektu, aktivitāti utml. rakstot uz e-pastu giveandget.donate@gmail.com.