Koncepts

DARĪT = RADĪT.

Organizācijas radītāju dvēseles sauciens- rast alternatīvas Sadarbības kultūrā, kur tipiskais mūsdienu Cilvēks beidzot apzinātos sevi kā daļu no veseluma, daļu, kas pati par sevi ir pilnīga, holistiska, visu ap sevi radoša un atvērtu sevi iespējām, noticot, ka spējam mainīt ne tikai sevi, savu ģimeni, mājas, bet arī pasauli sev apkārt.

Give & Get ir Sirdsgudrības darbnīcu kopiena. Tas nozīmē, ka IKVIENS iesaistītais ir laipni aicināts Darīt un Radīt ar sirdssajūtu. Daloties tajā, ko prot un mīl darīt vislabāk, vai nu vadot meistarklasi, vai radošo darbnīcu.

Ideja - būvēt tiltus no materiālā uz garīgo. Dot iespēju PAMĒĢINĀT, kā ir dzīvot citādāk:

- Iemācīties atvērties un rast atbrīvotību, nevis ar alkohola vai citu apreibinošu vielu iespaidā, bet gan savstarpēji iedvesmojoties un daloties tajā, kas iedvesmo mūs pašus un ko mīlam darīt visvairāk.

- Pamēģināt kaut dažas dienas ēst veģetāri vai vegāni, ļaujot ķermenim atpūsties no smagās barības rezultātā uzņemtajiem toksīniem.

- Ieraudzīt brīnumu, kas notiek, kad pārstājam domāt tikai par sevi un sākam rūpēties par citiem.

- Pielikt savu roku pasākuma tapšanā kā brīvprātīgajam, veidojot vidi kā savas MĀJAS sajūtot, kā ir būt radītājam un daļiņai no pasaules, kura tiek pāris nedēļu laikā PAŠU rokām, idejām un domām kopradīta.

- Atcerēties seno tradīciju nozīmi un radīt jaunas tradīcijas, uzzināt un sajust RITUĀLU un īstu, patiesu SVĒTKU nozīmi.

- Saudzēt un iepazīt dabu un dzīvot saskaņā ar tās ritmiem.

- Ieraudzīt, ko ir spējīga uzbūvēt CILVĒCĪBA, noņemot mūsdienu lielvaras- naudas ietekmi uz mūsu dzīvēm, izslēdzot pirkšanu, pārdošanu un sava personīgā labuma gūšanu visa pasākuma laikā.

- Kļūt par DARĪTĀJIEM, nevis domātājiem.

KĀ ARĪ
Iedvesmot attīstīt savus talantus un pievērsties sirdsdarbam, domāt ārpus kastītes, pievērst vairāk uzmanības dabai draudzīgam un veselīgam dzīvesveidam; izglītot par otrreizēju atkritumu pārstrādi un atkritumu samazināšanu, veicināt paaudžu un kultūru saliedēšanu, radīt ģimenes un māju sajūtu, atbildību pret vidi, iedvesmot mazāk pirkt, vairāk radīt pašiem no tā, kas ir UN VĒL UN VĒL UN VĒL!

Uzzini par Give & Get sirdgudrības darbnīcas projektiem un iespējām iesaistīties!
Padalies prasmēs un iedvesmo citus nodarboties ar savām sirdslietām vai vienkārši atbalsti:

Brīvprātīgo anketa: https://docs.google.com/forms/d/1dmK0rys3NSw5jLjY8NwjpH11Y7VPaEYyMkESvScdfT4/edit

Aktivitāšu pieteikumi: http://giveandget.lv/lv/activity_applications/new

Mūziķu pieteikumi: http://giveandget.lv/lv/musician_applications/new

Konts ziedojumiem:
Biedrība Give and Get, Reģ.nr. LV40008179063 LV61HABA0551030828332

Gūt var dodot, gūt var ņemot, dodot gūtais- neatņemams!
~Rainis

NĀC,PIE-DALIES, NĀC PA-DALIES! RADĪSIM SKAISTĀKU PASAULI KOPĀ!