Give & Get attīstības virzienu jaunumi 2019

Gg_community_zonas

Sirdsdarbs:

1) Ir atvērta iespēja iesaistīties brīvprātīgajiem, kas vēlas realizēt sevi Give & Get Sirdsdarba youtube kanāla izveidē. 

Svētki

1) Ir iesprausts mērķa karodziņš Give & Get festivāla realizācijai - 2023. gada vasarā. 

- Esam patstāvīgās festivāla vietas meklējumos. Par to, kādi ir  vietas kritēriji, uzzini raktot uz giveandget.agnese@gmail.com

-Ja vēlies iesaistīties pasākuma organizēšanā, raksti giveandget.agnese@gmail.com

Attīstība:

-Tā kā mērķis ir pašpietiekamība, šobrīd notiek darbs pie festivāla tehniskās un materiālās bāzes izveides. Tiek radīts projekts "Gara māja" Jaunpiebalgā, kas ietver sevī amatniecības, kokapstrādes darbnīcas, zāli pasākumu rīkošanai, meditāciju telpu, mazās darbnīcas,  un kopienas rezidences telpas brīvprātīgajiem palīgiem. Notiek darbs arī pie mobilu un pašpietiekamu elektrības un siltuma sistēmu risinājumu izveides, izmantojot videi saudzīgu atkritumu pārstrādi. Bez tam, notiek darbs arī pie Jaunpiebalgas jauniešu centra izveides, kur notiks dažāda veida radošās nodarbības lauku jauniešiem. 

Esmu atvērta arī citām iniciatīvām, tāpēc, ja Tev ir  idejas, kā šo darbu varētu padarīt efektīvāku un esi gatavs DARĪT, raksti un nāc Give & Get sakņu komandā! 

Mājas un vide: wisehouse - "Vieda māja" projekts.

http://wisehouse.mozello.lv/

Šobrīd esmu mājaslapas, organizatoriskās struktūras un komandas izveides procesā. Ja vēleis uzzināt vairāk vai iesaistīties, raksti giveandget.agnese@gmail.com 

Dziednīca: Notikumi un nodarbības, Give & Get Harmonijas turpinājumā Give & Get Dziednīcas telpā  Brīvības ielā 39a Rīgā.

Ja arī Tev ir ar ko dalīties vai vēlies rīkot savu pasākumu vai nodarbību Dziednīcā, raksti un uzzini vairāk! 

http://healingspace.mozello.com/ 

Kopiena: 1) Ir izveidota biedrības biedru struktūra, kas dod iespēju izvēlēties sev vēlamāko un patīkamāko dalību Give & Get iniciatīvās.

Sīkāk par to sadaļā IESAISTIES. 

2) Ir atvērta pieteikšanās Give & get kopienu grāmatas komandas izveidei. Meklēju mākslinieku, maketētāju, filmētāju+ video montētāju, cilvēku ar auto, brīvu laiku un vēlmi apceļot Latvijas radošās kopienas. 

Atbalsti Give & Get sociālās iniciatīvas ar savu klātbūtni vai ziedojot uz Give & Get biedrības kontu un mērķī norādot iniciatīvas nosaukumu vai virzienu kuru vēlies atbalstīt:

ZIEDOJUMU KONTS:

Biedrība Give and Get

Reģ.nr.: 40008179063

Konts: LV61HABA0551030828332

 

Foto- viena no Give & Get struktūras sapņu kartēm.

 

Silti,

Agnese Vējavilka Kalniņā

Clock 2019.02.15 Statistic 992