Pateicībā

F8c9c23650344ede524431fbcda8ac8d

Arvien biežāk dzirdu mušiņas logos un putniņus kokos čivinot ar jautājumu par to, kad atkal būs festivāls. Give & Get viedās sirds darbnīcas gariņi nesnauž ziemas miegu, bet gan čakli veido vīziju un plānu kopienas attīstībai.

Šajā gadā par kopīgu attīstību rūpējas tie Give & Get ģimenes locekļi, kam sirdis un prāti nepārtrauktā darbībā turpina veidot savas pasaulītes Give & Get aktuālajos virzienos:
- Sirdsdarbs;
- Kopiena;
- Svētki;
- Mājas un vide;
- Veselība un Maģija;
- Izglītība.

Mīļš paldies visiem, kas pievienojušies un turpina pievienoties šī brīža Give & Get Sakņu veidošanā:
Paldies Kristapam Krollam, Ingai Ramānei, Rūdolfam Janovam, Anitai Mitriķei, Raimondam Celmam, Igoram Leitānam, Rihardam Treijam, Emīlam Zaķmenam, Agnesei Blumfeldei, Dārtai Romanovai, Eleinai Priedei, Jāzepam Bikšem, Uģim Gobam, Oskaram Utinānam, Didzim Lapsam, Kārlim un Gundegai Jirgeniem, Meža Evai, Mārim Ārentam, Austrim Armanim, Jānim Juhņevičam, Zero waste Brothers, Free Riga, Lucavsalas ekokopienai, Ivo Puriņam, Bišumuižas darbnīcai un Pēterim Paukšam, Zaļajai Brīvībai, Edgaram Paulam, Staņislavam Babinam un biedrībai Radi vidi pats, Jonasam Lindbergam, Dabas doktorāta Diānai, Homo ecos, Buratino teātrim, Šarlotei Graubicai, Dome society, Mikum Frišfeldam, grupai Afropulss, Audru, Sabīnei Moorei, Mikum Straumem un daudziem, daudziem citiem lieliem un maziem draugiem un ģimenes locekļiem, kas iepriekšējā gada laikā un joprojām turpina rūpēties par Give & Get kopienas sirdsgudrības un skaistuma sēkliņas lološanu un augšanu.

Atbildot uz jautājumu par festivālu- visam savs laiks. Šobrīd veidojam kopienu grāmatu un Pasaku dārzu Lucavsalā, Amatniecības centru Jaunpiebalgā, strādājam pie Alternatīvās skolas, Zero waste kopienu kultūras centra Silakrogā izveides, mājaslapas, video un citiem sēklas jeb sakņu projektiem un neesam aizmirsuši arī pašu festivālu. Ir aizsūtīta doma Kosmomsā par piemērotas pastāvīgās festivāla vietas atnākšanu, un ja nu par kādu Maģisku vietu kādam ir idejas, esam atvērti piedāvājumiem.
Pamata napieciešamības vietai tie, kas bijuši iepriekšējos festivālos noteikti zin. Konkrētākas un detalizētākas prasības jautāt rakstot man personīgi uz e-pastu giveandget.agnese@gmail.com.

Sīkāka info par iespējām iesaistīties Give & Get 2018. gada projektos un notikumos drīzumā.

Lai mājīgas vilnas zeķītes, siltums lielajās sirdīs un ziemīgs mieriņš ar mums visiem!
Turpināsim radīt skaistāku pasauli kopā!

Pateicībā,
Give & Get feja
Agnese Vējavilka Kalniņā

Clock 2018.01.31 Statistic 1580