festivāla iekārtošanas nometne

954814_463963490366415_107

Saulains sveiciens jūlijā!

Tad nu ir pienācis tas laiks, kad ir atlikušas dažas dienas līdz festivāla iekārtošanas nometnei, tāpēc lai apzinātu iespējamo palīgu skaitu un varētu pēc iespējas prātīgāk saplānot festivāla darbiņus, lūdzu katru no jums man personīgi atsūtīt datumus un dienas, kurās plānojat ierasties palīgos iekārtošanas nometnē. Ja kāds to vēl nav izdarījis, aicinu aizpilīt arī brīvprātīgo anketu: https://docs.google.com/forms/d/1dmK0rys3NSw5jLjY8NwjpH11Y7VPaEYyMkESvScdfT4/viewform

Otra lieta, kas man, kā organizatoram būtu svarīga, lai jūs mani painformētu, ja esat kādā īpašā veselības aprūpes grupā vai arī ja jums ir kādas fiziskās, garīgās, emocionālās veselības nianses jeb vajadzības, par kurām man kā pasākuma organizatoram būtu jāzina. Iekārtošanas nometnes laikā būs pieejama aptieciņa ar pirmajai palīdzībai nepieciešamajām lietam, taču speciālais medpunkts sāks darboties tikai tuvojoties pašam festivālam, tamdēļ aicinu katru pašu būt atbildīgu par savu veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā būt nodrošinātiem ar sev nepieciešamo medicīnisko aprīkojumu un zālēm.

Turpinājumā vēl dažas lietas, ko jums, kā brīvprātīgajiem būtu noderīgi zināt, pirms brauciet uz Give & Get:
1. Lai darbošanās būtu efektīvāka, šogad esam izveidojuši īpašu taloniņu sistēmu- iekārtošanas nometnē un arī festivālā būs darbu vadītāji, kas par katru 3 h darbu katram brīvprātīgajam izsniegs 1 ēdienreizes taloniņu. Brīvprātīgie, kas nav piesaistījušies nevienai zonai varēs to izdarīt ierodoties festivālā vai arī pieteikties atsevišķiem- rotācijas darbiņiem individuāli vai komandās. Pieteikšanās notiks uz vietas pie festivāla organizatoriem. Dienā plānotas 2-3 veģetāras kopējā katla ēdienreizes, kuras varēs nopelnīt darbojoties kā brīvprātīgiem vai arī iegādāties par ziedojumiem. Būs iespēja gatavot arī pašiem.

2. Lai būtu bagātīgāks kopgalds, katrs, kuram mājās ir kādi veģetāras pārtikas krājumi, ir aicināts ziedot kopējā katla virtuvei.

3. Ja jums ir pieejami kādi darba instrumenti, kurus jūs varētu ziedot vai aizdot uz iekārtošanas nometnes/festivāla laiku, bet paši nevariet atvest, lūdzu rakstiet uz giveandget.donate@gmail.com norādot vārdu, kontakttelefonu un instrumentus, kurus nepieciešams atvest /organizēsim transportu/. Pēc iespējam ņemam līdzi paši savus darba rīkus un atcerieties tos nomarķēt ar vārdu un telefona numuru!

4. Noteikti padomājam par pret-kukaiņu līdzekļiem un gumijas zābakiem.

5. Alkoholu, narkotikas un citas apreibinošas vielas lūgums atstāt mājās.

6. Aicinu katru no jums paņemt līdzi arī kādu pudeli ūdens, jo pasākuma norises vietā dzeramais ūdens nebūs pieejams- tas tiks vests no tuvējiem kaimiņiem.

7. Laikus atslēdzam viesabonēšanu savos telefonos, jo tā kā tas ir pie pašas Lietuvas robežas, zonas tur praktiski nav vai arī automātiski pārslēdzas uz Lietuvas operētājsistēmām.

8. Vismaz līdz 21. jūlijam iekārtošanas nometnē būs arī ierobežota piekļuve elektrībai.

9. Tiem, kas brauks 7.07. tiks organizēts busiņš, kas izbrauks ap 12:00 no Buratino teātra Bruņinieku ielā /Brīvības 85, ieeja no bruņinieku/. Pārējie aicināti par transporta iespējām komunicēt festivāla ziņojumu dēlī http://giveandget.lv/lv/notes

Pati no 7. datuma būšu tika daļēji sazvanāma, jo mežā nav zonas, tāpēc pēc 7.07. jautājumu gadījumā zvaniet manai labajai rokai Anitai - 26162883.

Ja vēl kas jautājams vai neskaidrs, droši rakstiet, gaidu no jums datumus, kad ieradīsieties, un tad jau uz tikšanos Give & Get brīnumpasaulē!

Deguns Saulē!

Give & Get dižfeja°
Agnese Kalniņā
www.giveandget.lv
tel. 27869913

Clock 2014.07.01 Statistic 3422