KaFejuNica!

Kafejunica

"KaFejuNīca - Festivāla virtuvīte, veģetāras maltītes par ziedojumiem, meistarklases un semināri par un ap veselīgu uzturu. Pavārmāksla dažādu kultūru tradīcijās."

"Give&Get" kodoliņš, festivāla centrs, meklē atsaucīgus draugus un atbalstu mūsu KaFejuNīcai!

Virtuve ir katras mājas centrs, un Give&Get festivālā šī ir vienīgā vieta, kad esam visi sanākuši kopā pēc pastaigām cauri zonu meistarklasēm, un dalamies dienas notikumos, stāstos un piedzīvojumos, baudot GG piedāvātos veģetāros ēdienus, kuri pagatavoti ar slepeno sastāvdaļu - mīlestību, Uģa Kuģa ēst gatavošanas mākslas pavadībā.

Mēs, Give&Get komanda, ļoti priecātos, ja kādam no jums, mūsu GG draugiem, ir/būtu ideja, iespējas, varianti, kā šogad palīdzēt un rast vairāk iespēju ēdināšanas zonā - vairāk palīgu un pavāru un dažādu meistarklašu saistībā ar veselīgu dzīves uzturu. Esam atvērti jūsu ieteikumiem, idejām un atgādinājumiem, lieci to aiz auss! Un ja nu ienāk prātā kut kas, kas varētu būt noderīgs, droši dod ziņas!

1) KaFejuNīcas zona ziņo, ka MEKLĒJAM PAVĀRUS un PAVĀRA PALĪGUS, kas pabaros čaklos strādīgos rūķus un fejas, tieši uz iekārtošanas nometnes laiku 7.-19. jūlijā!

2) Meklējam virtuves inventāru, ar kura palīdzību pavārmeistari spētu pagatavot gardumus čaklajiem rūķiem un fejām!

Ja, izlasot šo, iedomājies par kādu savu draugu - pastāsti viņam par mums ! Paldies!
Lai gaišu gaiši un saulaini! Drīz Tiekamies!


KaFejuNīcas zonas feja Marta Prēdele suuuuna@gmail.com, tel. (+371) 26088364

Give&Get Dižfeja Agnese , giveandget.agnese@gmail.com , tel. (+371) 27869913

Clock 2014.07.01 Statistic 3202