Pateicība

041-img_1688

Mīļie, burvīgie, saulainie draugi!
Kas par neaizmirstamu nedēļu tā bija kopā ar jums!
Nu jau drīz būs pagājuši divi ar pusi mēneši, kad kopā smaidījām zem zvaigžņotā debess juma Kurzemes vidū, sēdējām ap ugunskuru, gājām pirtiņā, dancojām pļavā, un rosījāmies meistarklasēs Give&Get maģiskajā pasaulē. Un gandrīz tikpat ilgi šī ziņa rakstās jums...
Vārdus neatrast īstos šim piedzīvojumam, ko kopā mēs radījām, bet mēs, Give&Get rūķi un fejas esam jums visiem ļoti pateicīgi un sakām LIELUMLIELO PALDIES - visiem, kuri darīja un radīja, dalījās jokos un smaidos, drosmīgajiem Give & Get Domas biedriem, brīvprātīgajiem palīgiem, kuri nenogurdami piedalījās tā visa radīšanā un veidošanā, ziedotājiem un čaklo roku īpašniekiem, kas palīdzēja pabarot mūs visus, visiem radoši aktīvajiem dekorētājiem, kuri parūpējās par īpašo noskaņu maģiju, kā arī ne mazāk svarīgajiem „aizkadra” rūķiem un fejām, bez kuru iedvesmas un atbalsta tas viss nebūtu sanācis. Paldies, ka dalījies savā enerģijā esot visiem kopā kā viens vesels!
Lai šī enerģija turpina rezonēties visa plašajā Visumā... Dzīvojam mūsu maģiskās pasaules noskaņā allaž!
Give&Get komandai arī ir vairāki ļoti labi draugi, kuri palīdzēja mums pārvērst ideju burvīgā pasākumā, kuri ir devuši mums iekārtas un materiālus bezpeļņas samaksā. Tāpēc vēlamies pieminēt arī šos palīgus un teikt lielus paldies – „Dzilnu” samniekiem un pretimnākošajai „Camp freedom” ģimenei par viesmīlīgo uzņemšanu, Handyman un Vilmāram Lūkinam par nenovērtējamo palīdzību transportēšanā, Organizācijai ISIC, SkatSkat.lv, Riga Radio, Chaula tv, JCDeaux, Uģim Polim - Super fm un Eiropas hitu radio par iespēju paziņot par šo notikumu pasaulei, Mārtiņam Rubenim un Pēterim Brīniņam par atbalstu festivāla skaņas un gaismas radīšanā, Daumantam Vītolam un fondam Jamuna par finansiālo atbalstu, ZIB* par brīnišķīgajiem komandas krekliņiem, Greenwalk.eu un Memory Water par saimniecisko nodrošinājumu, SIA Trigers festivālam Gara Vasara, Kristapam Krollam par tehnisko un materiālu atbalstu, kā arī kaimiņiem un visiem pārējiem, kas palīdzēja jebkādā veidā!
Mēs veidojam mūsu pašu realitāti.
Ar sauli - G&G rūķi, fejas.

Clock 2013.09.16 Statistic 3797