Give & Get iekārtošanas nometne

Iekartosanas_nometne

Dzirksteļojošā priekā - kā Jāņu ugunskurs- ar smaidu paziņojam, ka ilgi lolotais un gaidītais Give & Get jau ir tepat pie durvīm!

Kā jau varbūt esi dzirdējis, viena no festivāla pamatvērtībām ir KOPĪGĀ RADĪŠANA un lai šo ideju turētu dzīvu, par festivāla tradīciju ir ieviesusies brīvprātīgo nometne, kur kopīgiem spēkiem iekārtojot, būvējot, veidojot un dekorējot tiek uzburta Give & Get zeme ar visu tās īpašo atmosfēru, maģiju, pārsteigumiem un zonām, un ticiet vai nē, tas viss top TIKAI UN VIENĪGI  no saziedotā, draugu un pašu apmeklētāju savestā, atbalstītāju aizdotā, kopīgiem spēkiem izveidotā un tur pat apkārtnē salasītā - visa, ko ar savu tīro domu, darbību un entuziasmu mums pašiem būs izdevies piesaistīt!  

Iekārtošanas nometnei var pievienoties IKVIENS, kurš vēlas pielikt savu pirkstiņu un burvju mājienu šī brīnišķīgā notikuma radīšanā! 

 

Ko darīsim?

1) Kopīgiem spēkiem uzbursim festivāla teritoriju;

2) Iapzīsimies un draudzēsimies;

 

Kā pieteikties?

Raksti ziņu brīvprātīgo fejai Anitai, vēstulē norādot:

1) Dienu kurā pievienosies un cik ilgi plāno būt;

2) Vai esi ar savu transportu vai bez;

3) Kontaktus un visus Tevi interesējošos jautājumus. 

 

Ēdināšana.

Visu iekārtošanas nometnes laiku virtuvē darbosies pavārs, kurš katru dienu gatavos veģetāras brokastis un pusdienas.

Tā kā viens griķis nav ēdiens, bet daži griķi kopā jau ir vesela maltīte, aicinām izskatīt vajadzīgo virtuves lietu sarakstu un parakņāties savos krājumos- tev noteikti mājās ir kas tāds ar ko priecātos padalīties brīnišķīgu maltīšu vārdā. Ko paši savedīsim, to arī ēdīsim.

Virtuvē vajadzīgo lietu saraksts ŠEIT

Nakšņošana.

Līdzi ņemam teltis, guļammaisus, materiālus būdai vai jebkam citam- ko nu katrs izvēlēsies veidot par savu māju stūrīti. Droši varam būt radoši! 

Ko ņemt līdzi?

Līdzi ņemam visu, kas minēts sadaļā "Līdzi ņemamo lietu saraksts", kā arī īpašajā iekārtošanas nometnes  sarakstā, ko vari lejupielādēt ŠEIT.

Kā nokļūt?

Tepat, mājaslapā esam izveidojuši sadaļu "Ziņojumu dēlis", kur ikviens šoferis un līdzbraucējs var atstāt ziņu par to, ka dosies uz festivālu un pieejamajām brīvajām vietām personīgajās karietēs. 

 

Sīkāka info rakstot vai zvanot

Brīvprātīgo fejai Anitai: giveandget.anita@gmail.com, tel. 26162883

 

NĀC, RADĪSIM SKAISTĀKU PASAULI KOPĀ! 

 

 

 

 

 

Clock 2013.06.21 Statistic 5164