Join

Give & Get, tā ir atbalsta, iedvesmas, motivācijas un komunikācijas struktūra sava sirdsdarba darītājiem.


Give and Get attīstības virzieni:
Kopiena. Sirdsdarbs. Mājas un vide. Svētki. Attīstība. Dziednīca.

Kā iesaistīties?
Ir 3 veidi, kā vari iesaistīties Give & Get sociālo iniciatīvu realizēšanā:
Kā benefaktors-
Tev ir brīvā enerģija (laiks, līzekļi), kurus jūties iedvesmots un vēlies ieguldīt Give & Get sociālajās iniciatīvās bez jebkādas atbildības un piesaistes organizatoriskajai struktūrai. Šādā gadījumā Tu pievienojies kā Patrons, Benefaktors jeb vienkāršā valodā skaot- Labdaris konkrētos interesējošos projektos vai pasākumos, kad vien vēlies pēc paša iespējas un sirdssajūtas. Par to saņem iespēju piedalīties konkrētajos pasākumos bez maksas un, ja nepieciešams, citus bonusus, par kuriem vienojamies atsevišķi (atbalstītāja pieminēšanu informatīvajās kampaņās, pasākuma piemiņas suvenīrus, papildus komforta nodrošināšanu pasākuma ietvaros u.c.).
Kā brīvais bierds-
Tev ir vēlme uz noteiktu laiku izmantot Give & Get inventāru vai telpas par draudzīgāku enrģijas apmaiņu/vadīt savas regulārās nodarbības Give & Get Dziednīcas telpās, tikt informētam par regulārajām Give & Get norisēm saistībā ar Tavu sirdslietu.
Kas ir Give & Get biedrs?
Tas ir jebkurš cilvēks, kas kaut reizi kā brīvprātīgais ir piedalījies kādā no Give & Get sociālajām aktivitātēm.
Ja vēl neesi paguvis piedalīties nevienā no Give & Get sociālajām aktivitātēm, bet vēlies par biedru kļūt, raksti giveandget.agnese@gmail.com un uzzini, ko varam darīt lietas labā.
Kā Give & Get radošās komandas biedrs-
Šajā versijā piedāvāju izmantot Give & Get sociālās un radošās iniciatīvas kā pašizaugsmes instrumentu SAVA SIRDSDARBA pilnveidei:
Kam tas der:
- Cilvēkiem, kurus motivē sociāls darbs un kas caur to vēlas radīt pievienoto vērtību savam sirdsdarbam.
- Cilvēkiem, kuriem nepieciešams konkrēts mērķis, lai pilnveidotos un augtu savā sirdsdarbā.
- Cilvēkiem, kuriem nepieciešams citu cilvēku atbalsts un vadība savu ideju realizēšanā un kas ir gatavi dot savu atbalstu arī citiem;
- Cilvēkiem, kam nepieciešama fokusēta un mērķtiecīga uzmanības noturēšana uz savu sirdsdarbu paša izvēlētā laika periodā.
Kas no cilvēka tiek gaidīts?
- Skaidrība par to, ko tieši viņš sevī vēlas attīstīt un cik ilgā laika periodā vēlas realizēt savu sirdsdarbu Give & Get ietvaros;
- Vēlme rūpēties par savu un citu cilvēku izaugsmi sociāla darba ietvaros.
- Regulāras, ikmēneša sirdsdarba attīstības tikšanās, kur kopīgi tiek novērtēts padarītais un izveidoti jauni uzdevumi sirdsdarba tālākajai attīstībai Give & Get ietvaros.
- Ikmēneša biedra nauda 5 eur apmērā neaktīvajos periodos.
Kādas ir saistības?
- Vienīgās saistības ir atbildības sajūta par iepriekš norunātā realizāciju noteiktajā laika periodā. Ikvienam ir brīva iespēja pašam izvēlēties savu fokusētā sirdsdarba perioda ilgumu un darba apjomu, un jebkurā brīdī ir iespēja savus lēmumus mainīt, iepriekš to saskaņojot ar savu Give & Get sirdsdarba mentoru.
Kas tiek nodrošināts?
- Fokusēta vadība sirdsdarba pilnveides procesā Give & Get mammas Agneses Vējavilkas Kalniņā un citu atbildīgo meistaru vadībā.
- Respektējot Give & Get vērtības un iekšējās kārtības un pieklājības normas, iepriekš piesakoties, iespēja izmantot Give & Get Dziednīcas telpas un inventāru konkrētā sirdsdarba realizācijas ietvaros Brīvības ielā 39a, kā arī Dome society radošās kopienas telpas un inventāru Jaunpiebalgā bez maksas.
- Iespēja bez maksas apmeklēt dažādus Give & Get sociālos pasākumus un iesaistīties to realizēšanā.
- Paaugstināta Sirdsdarba pievienotā vērtība iesaistoties sociālos projektos.


Ja Tev ir jautājumi vai vēlies pieteikties kādai no Give & Get iniciatīvām kā benefaktors, brīvais biedrs vai Give & Get radošās komandas biedrs, raksti Agnesei uz giveandget.agnese@gmail.com